برای همه ما این مسئله پیش آمده اســت که هنگام باز کردن یک وب‌سایت، در مرورگر خود شاهد تبلیغات و ترکرهای بسیاری بوده‌ایم که اغلب برایمان بسیار آزاردهنده هستند. در چند وقت اخیر شرکت‌های بزرگ عرضه فناوری، به مقابله با این گونه تبلیغات پرداخته اند. در رابطه با همین مسئله ساعاتی پیش موزیلا، مرورگر ویژه‌ای موسوم به FireFox Focus را ویژه سیستم‌عامل های اندروید عرضه کرد. مرورگری که با دو محور امنیت بیشتر و مبارزه با تبلیغات، طراحی شده اســت.

برای همه ما این مسئله پیش آمده اســت که هنگام باز کردن یک وب‌سایت، در مرورگر خود شاهد تبلیغات و ترکرهای بسیاری بوده‌ایم که اغلب برایمان بسیار آزاردهنده هستند. در چند وقت اخیر شرکت‌های بزرگ عرضه فناوری، به مقابله با این گونه تبلیغات پرداخته اند.
فایرفاکس ساعاتی پیش مرورگر خصوصی جدیدش، موسوم به Firefox Focus را برای سیستم عامل های  اندروید منتشر کرد. این محصول در پاسخ به تمایل کاربران برای داشتن امنیت بیشتر در محیط اینترنت، با محوریت مسدودسازی تبلیغات ناخواســته، طراحی شده اســت .این مرورگر فاقد هر گونه تب،و مدیریت حساب اســت و تنها کاری که در این مرورگر قابل انجام اســت، وارد کردن آدرس وب‌سایت و مرور آن اســت.

firefox focus 1498118543 firefox focus، مرورگر امن فایرفاکس برای اندروید معرفی شد توما:

فایرفاکس ادعا می کند که فوکوس با مسدود کردن تبلیغات و ترکرها می تواند ضمن افزایش سرعت بارگذاری وب سایت ها، موجب صرفه جویی در مصرف دیتا هم بشود. نسخهاین مرورگر در مقایسه با نسخه iOS که قبلا منتشر شده بود، از قابلیت های بیشتری مانند نمایش فهرستی از تمام تبلیغات مسدود شده، گزینه ای برای غیر فعال کردن مسدود کننده ترکرها و یک نوتیفیکیشن یادآوری برای این کهدر حال اجراســت یا نه نیز برخوردار اســت.

firefox focus android 1498118318 firefox focus، مرورگر امن فایرفاکس برای اندروید معرفی شد توما:

مرورگر مذکور به نرمی اجرا می شود و برای کار بسیار ساده اســت. ترکیب رنگ های بنفش و صورتی در رابط کاربری این مرورگر، ظاهر بسیار جذاب و خوشایندی به آن بخشیده اســت. مرورگر فوکوس یاهو را به عنوان جستجوگر پیش فرض خود برگزیده اســت، اما خوشبختانه می توان آن را به گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر نیز تغییر داد.
در بخش پایینی صفحه یک آیکون سطل آشغال وجود دارد که با لمس آن می‌توانید به‌سرعت صفحه‌ای را که در آن حضور دارید، ببندید و تاریخچه‌ی آن را نیز در History حذف کنید. امنیت مرورگر Firefox Focus در حدی اســت که شما حتی قادر به مشاهده‌ی صفحات باز در حالت Overview هم نخواهید بود. در ضمن امکان ثبت اسکرین‌شات نیز غیر فعال اســت که البته در تنظیمات برنامه می‌توانید آن را فعال کنید.
این مرورگر کم حجم، ایمن و پر سرعت را می توانید از این لینک دانلود کنید.

firefox focus  delete 1498118934 firefox focus، مرورگر امن فایرفاکس برای اندروید معرفی شد توما:

 

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته firefox focus، مرورگر امن فایرفاکس برای اندروید معرفی شد توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما