گوگل کیپ (Google Keep) یک سرویس جدید و بسیار قدرتمند در زمینه‌ی یادداشت‌برداری از سوی کمپانی معروف گوگل و رقیب جدی Evernote می‌باشد. این سرویس این امکان را فراهم می‌آورد که در هر حال و موقعیتی به سهولت بتوانید یادداشت‌هایی را ایجاد کنید. اپلیکیشن مخصوص این سرویس برای سیستم‌عامل هوشمند اندروید Google Keep – notes and lists v3.4.781.03 نام دارد. در ادامه به معرفی و توضیح اجمالی قابلیت های این اپلیکیشن اندرویدی می پردازیم. با توما همراه باشید.

با اســتفاده از اپلیکیشن google keep در هر موقعیت و مکانی قادر به یاداشت برداری خواهید بود. 

گوگل کیپ (Google Keep) یک سرویس جدید و بسیار قدرتمند در زمینه‌ی یادداشت‌برداری از سوی کمپانی معروف گوگل و رقیب جدی Evernote می‌باشد. این سرویس این امکان را فراهم می‌آورد که در هر حال و موقعیتی به سهولت بتوانید یادداشت‌هایی را ایجاد کنید. اپلیکیشن مخصوص این سرویس برای سیستم‌عامل هوشمندGoogle Keep – notes and lists v3.4.781.03 نام دارد. در ادامه به معرفی و توضیح اجمالی قابلیت های این اپلیکیشن اندرویدی می پردازیم. با توما همراه باشید.

از آنجا که این برنامه، یادداشت‌های شما را با Google همگام‌سازی می‌کند؛ می‌توانید عملاً از هر کجا (در دستگاهخود و یا از طریق مرورگر در وب) به آنها دسترسی داشته باشید. ایجاد انواع چک‌ لیست، وارد کردن صدا، تصــویر گرفـــــتن و یادداشت کردن در کنار آن‌ها، از قابلیت‌های بسیار کاربردی اپلیکیشن قدرتمند گوگل کیپ می‌باشد. هنگامی که Google Keep را باز می‌کنید، همه یادداشت‌های فعالی که ایجاد کرده‌اید، نمایش داده می‌شوند. برای مرتب سازی مجدد آنها، یادداشتی را لمس کنید و نگه دارید و آن را به موقعیت جدیدی بکشید. از دیگر قابلیت‌های این برنامه این اســت که می‌توانید یادداشت‌هایتان را در نمای تک ستونی یا چند ستونی مشاهده کنید. Google Keep به صورت پیش فرض نمای چند ستونی را نشان می‌دهد، و متن یادداشت‌هایتان را متناسب با این نما اصلاح می‌کند.

google keep1 1498903887 یادداشت برداری حرفه ای با گوگل کیپ توما:

ویژگی‌های برنامه Google Keep – notes and lists

 • این اپلیکیشن علاوه بر قابلیت هایی که اشاره شد، ویژگی های دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده اســت.
 • آن چه در ذهنتان اســت را به سرعت بنویسید و همراه با تصــویر  آن را ذخیره کنید.
 •  اضافه کردن یادآوری‌ها به نکات حیاتی و به یاد داشتن از طریق Google Now
 • داشتن یادداشت‌های صوتی
 • بایگانی یادداشت‌ها وقتی دیگر به آنها نیاز ندارید
 • سفارشی کردن یادداشت‌ها با رنگ برای پیدا کردن سریع
 • امکان اضافه کردن یادآوری‌های مکان و زمان
 • از یادداشت های خود هر زمان بخواهید اســتفاده کنید.
 • افزودن یک یادداشت به یک چک لیست با اضافه کردن چک باکس
 • دارا بودن توابعی قدرتمند برای یادداشت کردن با صدا و رونویسی آن به صورت خودکار
 • و …

در ضمن شما می‌توانید از طریق صفحه‌ی وب و کامپیوتر خودتان با مراجعه به آدرس https://drive.google.com/keep به کنترل و مدیریت یادداشت‌های خود بپردازید.

این نرم افزار را می‌توانید از این قسمت دانلود کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته یادداشت برداری حرفه ای با گوگل کیپ توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما