یکی از مهندسان سامسونگ، جزئیاتی در مورد گلکسی اس ۸ مینی اعلام کرده اســت و ادعا می‎کند که تولید چنین مدلی از گوشی پرچم‌‏دار گلکسی اس ۸ صحت ندارد.

مدتی پیش، شایعه‌ای مبنی بر توسعه نسخه کوچک‌تر گوشی پرچم‎دار گلکسی اس ۸ سامسونگ منتشر شد و به همین جهت، رونمایی از گلکسی اس ۸ مینی تا پیش از پایان تابستان، محتمل به نظر می‎رسید. همان‌طور که از نام این مدل پیدا اســت، گمان می‏‌رفـــــت که گلکسی اس ۸ مینی از یک نمایشگر کوچک‎تر و مشخصات سختافزاری ضعیفتر نسبت به گلکسی اس ۸ سامسونگ اســتفاده نماید.

در همین راســتا، شایعات از عرضه گلکسی اس ۸ مینی با نمایشگر ۵.۳ اینچی، تراشه قدیمی اسنپدراگون ۸۲۱ کوالکام، چهار گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی حکایت داشتند. لازم به ذکر اســت که بر اساس گمانه‎زنیها، سامسونگ تصمیم داشت از یک نمایشگر کشیده با نسبت ابعاد ۱۸.۵ به ۹ در نسخه «مینی» گوشی پرچم‎دار ۲۰۱۷ اســتفاده نماید و این مدل، از طراحی بدون حاشیه مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس برخوردار شده بود.

0b7e3254 9bae 4890 83ba bad1adab7b18 گلکسی اس 8 مینی سامسونگ، برخلاف پیش‎بینی‎ها عرضه نخواهد شد

 اما توئیت تازه منتشرشده از چین، به شایعات و گمانه‎زنی‌ها در نسخه ارزان‎قیمت گلکسی اس ۸ پایان می‎دهد. این توئیت که بر اساس اعلام رسمی یکی از مهندسان سامسونگ منتشر شده اســت، تأیید می‌کند که این شرکت کره‎ای تصمیمی برای عرضه گلکسی اس ۸ مینی ندارد و حتی توسعه و طراحی چنین مدلی در دستور کار قرار نگرفـــــته اســت.

منبع انتشار این خبر، سابقه خوبی در زمینه فاش کردن مشخصات گوشی‌های هوشمند جدید دارد و احتمالاً خبر جدید وی مبنی بر عدم عرضه گلکسی اس ۸ مینی و نادرست بودن شایعات پیشین، صحت دارد. درصورتی‌که شرکت سامسونگ به دنبال عرضه نسخه «مینی» یا ارزان‌قیمت‎تر گوشی‌های پرچم‎دار خود باشد، آیا این مدل‌ها را به لیست خرید خود اضافه خواهید کرد؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته گلکسی اس ۸ مینی سامسونگ، برخلاف پیش‎بینی‎ها عرضه نخواهد شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما