1307656 762 کفاشیان: اسدی، مهره تحمیلی نیست

خبرگزاری فارس: رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: من بیانیه‌ کی‌طریقه و پاسخ جناب جناب اسدی را خواندم، اما فعلاً اجازه دهید در این خصوص اظهارنظر نکنم تا ببینیم این موضوع به کجا می‌رود.

علی کفاشیان در مورد برگزاری هفته دوم لیگ برتر فوتســال اظهار داشت: خدا را شکر مسابقات هفته دوم به خوبی برگزار شد و مسابقات روی غلتک افتاده اســت. ما هم به باشگاه‌هایی که ضعیف هستند کمک می‌کنیم تا به روند خود ادامه داده و بتوانند کارشان را در لیگ فوتســال انجام دهند. ضمن اینکه سعی می‌کنیم برای لیگ برتر فوتســال نیز اسپانسر جذب کنیم و امیدوارم رسانه‌ها و صداوسیما هم کمک کنند تا فوتســال کشور روز به روز به سمت پیشرفـــــت رفـــــته و صدمه‌ای به آن وارد نشود.

وی درباره اینکه در هر صورت جو فوتســال و ســالن‌های برگزاری ایجاب می‌کند تا مسابقات پتانسیل تنش‌زا شدن را داشته باشند، گفت: در هر صورت ســالن‌های ما چنین وضعیتی را دارند اما ما هم در تلاش هستیم تا حواشی را در فوتســال کم کنیم هرچند که در این مورد نیروی انتظامی هم باید به ما کمک کند، ضمن اینکه باید تلاش‌ کنیم تا جو ســالن‌ها از لحاظ فرهنگی نیز قابل قبول باشد.

کفاشیان در مورد اینکه به این موضوع که نباید منتقدان فوتســال مورد محرومیت قرار می‌گرفـــــتند، انتقادات زیادی شده اســت، گفت: این یک موضوع طبیعی اســت. آیین‌نامه و مقررات می‌گوید ورزشکاران و مربیان نمی‌توانند علیه مسئولان فدراسیون یا سازمان لیگ صحبت کنند. این موضوع در فوتبال هم حاکم اســت و اتفاقاً در فدراسیون فوتبال هم فقط مدیران می‌توانند انتقادات خود را آن‌هم به صورت مکتوب به مسئولان ارشد فدراسیون ارائه کرده و در این زمینه فوتســال هم مثل فوتبال اســت. ضمن اینکه در کنفدراسیون آسیا و فیفا هم همین قانون حاکم اســت و ورزشکار اجازه ندارد در این‌طور موارد دخالت کند. ورزشکاری که بعد از بازی خسته و عصبانی اســت واقعاً از برخی موضوع‌های کلان چه اطلاعی دارد که بخواهد در موردش اظهارنظر کند؟ این درحالی اســت که واقعاً‌ اطلاعی هم ندارد.

سرپرست کمیته فوتســال اظهار داشت: بنابراین مقررات این موضوع را می‌گوید و ما طبق آیین‌نامه رفـــــتار می‌کنیم. بازیکنان و مربیان اصولاً نباید علیه مسئولان صحبت کنند. اینجا هم باید سلسله مراتب رعایت شود و انتقادات باید به سرپرست تا مدیر باشگاه انتقال پیدا کرده و سپس آنها نظرات خود را در قالب انتقادات بیان کنند.

وی درمورد اینکه آیا از عملکرد کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتســال رضایت دارد، گفت:‌ قطعاً‌ رضایت داریم. او آدم سلامتی اســت و کارش را به نحو احسن انجام می‌دهد، اتفاقاً خیلی هم با مجموعه هماهنگ اســت و کارها را پیش می‌برد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد انتقادات بی‌سابقه اخیر کی‌طریقه نسبت به اسدی، اظهار داشت: من بیانیه‌ کی‌طریقه و پاسخ جناب جناب اسدی را خواندم، اما فعلاً اجازه دهید در این خصوص اظهارنظر نکنم تا ببینیم این موضوع به کجا می‌رود.

کفاشیان درمورد اینکه اسدی اعلام کرده طی دو روز آینده برای تعیین تکلیف فدراسیون می‌رود، گفت: اجازه دهید فعلاً در این مورد صحبتی نکنم و نظرم را نگویم تا بعداً ان‌شاءالله.

وی در مورد اینکه برخی منتقدان دبیرکل فدراسیون فوتبال می‌گویند او مهره تحمیلی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال اســت، گفت: این حرف‌ها چیست؟ اسدی با مصوبه هیأت رئیسه دبیرکل فدراسیون فوتبال شد و این صحبت‌ها بی‌پایه و اساس اســت. هم در زمان ریاســت بنده و هم در زمان ریاســت تاج در فدراسیون فوتبال، اسدی با مصوبه هیأت رئیسه به عنوان دبیرکل انتخاب شده اســت و اصلاً تحمیلی نیست.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کفاشیان: اسدی، مهره تحمیلی نیست اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما