مریسا میر مدیرعامل سابق شرکت یاهو، یکی از کاندیداهای اصلی جایگزینی تراویس کالانیک مدیرعامل شرکت تاکسیرانی اوبر شده اســت.

مقاله‌های مرتبط:

پس از اخراج تراویس کالانیک از سمت مدیرعاملی اوبر، هیئت مدیره‌ی این شرکت به دنبال شخصی با دید تجاری اســت تا بتواند اوبر را یک گام به جلو ببرد؛ ظاهرا مریسا میر، مدیرعامل ۴۲ ســاله‌ی پیشین یاهو، یکی از کاندیداهای اصلی این سمت اســت. میر پیش از یاهو، در شرکت گوگل هم فعالیت کرده اســت. با وجود اینکه او سابقه‌ی کاری چندان موفقی در یاهو ندارد، ولی توانسته اســت نقش خود را به‌عنوان یک نیروی باکفایت در گوگل ایفا کند. به‌علاوه، میر یکی از شناخته‌شده‌ترین مدیران جهان اســت و این مورد می‌تواند کمک بزرگی به رشد اوبر بکند.

d8d01cd6 c9f0 474c 9f73 2e3ac3860a1a مریسا میر احتمالا مدیرعامل بعدی اوبر خواهد بود

میر می‌تواند مثل نوری در پایان یک تونل تاریک برای اوبر باشد؛ او سمت‌وسوی جدیدی به اوبر می‌دهد که مورد قبول جامعه خواهد بود. پس از شکست تراویس کالانیک در مدیریت این شرکت تاکسیرانی، شخصی مثل مریسا میر با تفکر متفاوت می‌تواند این شرکت را نجات دهد. در حال حاضر، اشخاص زیادی به‌عنوان کاندیدای مدیریت عامل اوبر وجود دارند؛ ولی به نظر می‌رسد که مریسا میر بیشترین شانس را برای به دست آوردن این سمت داشته باشد. نظر شما در این مورد چیست؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته مریسا میر احتمالا مدیرعامل بعدی اوبر خواهد بود اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما