ورزش سه: باشگاه الخور قطر پس از قرارداد با هافبک ایـــرانی، با یک مدافع برزیلی نیز به توافق رسید تا فصل آینده این بازیکن با پیراهن الخور به میدان برود. 

 از باشگاه الخور قطر خبر می رسد این تیم به دنبال جذب یک مدافع برزیلی به نام لوسیانون هستند، مدافع سابق باشگاه اســتادو پرس فرانسه صبح روز گذشته در تست پزشکی باشگاه الخور شرکت کرد و مجوزهای لازم را برای حضور در این تیم به دست آورد. البته به جز وی، این باشگاه به دنبال جذب یک بازیکن دیگر نیز هست، آنها پیش از این و برای بازی های فصل آینده لیگ ستارگان قطر، سطریقه رفیعی، هافبک ایـــرانی، یک بازیکن مراکشی، یک مهاجم برزیلی و یک بازیکن کویتی را به جمع خود اضافه کرده بودند. 

البته مسئولان این باشگاه به دنبال آن هستند تا بازیکنان خوب قطری را نیز به جمع خود اضافه کنند، الخوری ها در این رابطه هلال محمد از تیم ام صلال، حمد ناصر از تیم السد و محمد بدر را از تیم الشیحانیه به جمع خود اضافه کردند. 

این باشگاه سعی کرده تا قراردادهای مربوط به بازیکنان خود را پس از حضور مربی جدید فرانسوی خود به ثبت برساند. الخور به زودی در اردوی تدارکاتی هلند حضور پیدا خواهد کرد تا هماهنگی کامل بین بازیکنان جدید و قدیم برقرار سازند.

1307642 614 مدافع برزیلی هم بازی سطریقه رفیعی شد

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته مدافع برزیلی هم بازی سطریقه رفیعی شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما