مایکروسافت در روز گذشته اعلام کرد که پچ شماره ۱۴ آفیس با دردسرات و باگ‌هایی همراه بوده اســت. بنابراین پانزدهیم آپدیت پچ آفیس را منتشر کرده اســت. این آپدیت پچ شماره ۱۴ آفیس شامل موضوعات جذابی همچون ترجمه‌های پیشرفـــــته هلندی در ورد ۲۰۱۳، ترجمه دانمارکی در Access و ترجمه‌های فنلاندی و سوئدی در اکسل اســت. اما حتماً این پچ هم باگ هایی دارد.

مایکروسافت پچ جدید خود را برای ماه جولای معرفی کرد.

 

مایکروسافت در روز گذشته اعلام کرد که پچ شماره ۱۴ آفیس با دردسرات و باگ‌هایی همراه بوده اســت. بنابراین پانزدهیم آپدیت پچ آفیس را منتشر کرده اســت. این آپدیت پچ شماره ۱۴ آفیس شامل موضوعات جذابی همچون ترجمه‌های پیشرفـــــته هلندی در ورد ۲۰۱۳، ترجمه دانمارکی در Access و ترجمه‌های فنلاندی و سوئدی در اکسل اســت. اما حتماً این پچ هم باگهایی دارد.

مایکروسافت خاطرنشان کرد که همچنین اصلاحاتی را برای اشکالات ارائه شده برای پچهای ماه گذشته به Outlook 2010 ارســال کرده اســت. پچ آپدیت شده Dubbed KB 4011042 نام دارد. به نظر می‌رسد که این فیکس، یک پچ غیرامنیتی اســت که اشکالات ایجاد شده توسط یک پچ امنیتی را تصحیح می‌کند.

مایکروسافت در تاریخ ۲۷ ژانویه‌ی ۲۰۱۷، برای رفع باگ‌هایی از این دست، یک فیکس به نام KB 3015545 ارائه کرده بود اما هنگامی که این فیکس شروع به خراب کردن نسخه‌ی ۳۲ بیتی Outlook 2010 کرد، مایکروسافت به سرعت به فکر راه حلی برای این دردسر افتاد.

بنابراین به روز رسانی KB 4011042 یک فیکس برای باگ‌هایی اســت که در فیکس ارائه شده‌ی قبلی وجود داشت.

 

بسیاری از اشکالات ارائه شده توسط پچ های آفیس در ماه ژانویه، که توسط مایکروسافت در اواخر ماه گذشته شناسایی شده‌اند، هنوز فعال هستند. این باگ‌ها توسط مایکروسافت اینگونه بیان شده‌اند:

  • خطا هنگام باز کردن پیوستها در ایمیل، به این صورت که کانتکت‌ها یا تسک های تعریف شده به فرمت Rich text هستند. این باگ در مورد Outlook 2007 حل نشده اســت.
  • در صورتی که ایمیل حاوی ضمیمه‌هایی باشد که در محتوای آن نشانه‌ی ” … ” یا “! ” وجود داشته باشد، با یک اخطار مواجه می‌شوید. این باگ برای Outlook 2007 اصلاح نشده اســت.
  • هنگام اســتفاده از یک فرم سفارشی در Outlook، وب اسکریپت اجرا نمی‌شود، یا با اخطار کدهای مخرب مواجه می‌شوید. مایکروسافت برای حل این باگ در حال تحقیق اســت.
  • iCloud در Outlook 2007 نمی‌تواند به درستی بارگذاری شود. این باگ هنوز اصلاح نشده اســت.

 

باگ‌های دیگر با مجموعه‌ای از پچ های آفیس که در تاریخ ۲۷ و ۳۰ ژانویه منتشر شد، حل شده اســت. برای ویندوز نیز اصلاحاتی که برای ویندوز صورت گرفـــــته اســت. برای مثال در ویندوز ۷ و ۸٫۱، آخرین آپدیت تجمعی، کافی به نظر می رسد. در مورد ویندوز ۱۰، در آخرین به روز رسانی تجمعی، باگ‌های قبلی تا حد زیادی رفع شده اســت. اما اگر شما می‌خواهید باگ‌های نسخه‌های قبلی ویندوز ۱۰ را رفع کنید، باید آخرین بروز رسانی را به صورت دستی نصب کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته مایکروسافت پانزدهمیم پچ آفیس خود را معرفی کرد توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما