1309409 853 شاید من هم کنار بروم!

خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایـــران این آمادگی را دارد که برای تغییرات مثبت در این فدراسیون جای خود را به فردی دیگر بدهد.

علی کفاشیان در حاشیه مراسم تجلیل از داوران فوتبال، فوتســال و فوتبال ساحلی کشورمان در مورد تغییرات رخ داده در فدراسیون فوتبال و جانشینی ساکت به جای اسدی در سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: قبل از این، صحبت‌هایی شده بود که تغییراتی در بدنه کادر اداری فدراسیون انجام شود. این تغییر شکل گرفـــــت و دبیرکل به‌عنوان مشاور عالی رئیس فدراسیون منصوب شد.

وی افزود: همه افراد در فدراسیون فوتبال کار خود را انجام می‌دهند، اما باید ببینیم این تغییرات کجا به نفع فوتبال اســت. شاید اگر به نفع فوتبال باشد، من هم کنار بروم. تغییرات برای ایجاد فضای بهتر اســت و باید ببینیم چه تغییری صورت بگیرد، ما به موفقیت می‌رسیم.

سرپرست کمیته فوتســال فدراسیون فوتبال درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتســال نیز اظهار داشت: از هفته دوم همه مسابقات خیلی خوب برگزار شد. هرچند برخی تیم‌ها هنوز دردسر دارند، اما ما با باشگاه‌ها تعامل می‌کنیم. ان‌شاءالله در آینده، مسابقات به خوبی ادامه خواهد یافت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته شاید من هم کنار بروم! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما