ستاره ها از پشت صفحه تلویزیون زیبا و خوشبو به نظر می رسند اما در واقعیت همیشه اینگونه نیست. ستاره هایی که نامشان را که در اینجا آورده ایم جزو همان هایی هستند که در دنیای واقعی بوی بدی می دهند.

ستاره ها از پشت صفحه تلویزیون زیبا و خوشبو به نظر می رسند اما در واقعیت همیشه اینگونه نیست. ستاره هایی که نامشان را که در اینجا آورده ایم جزو همان هایی هستند که در دنیای واقعی بوی بدی می دهند.
 
کریستین اســتوارت
به نقل برترین ها، کریستین اســتوارت خودش اعتراف کرده زمان هایی که عصبی می شود، عرق می کند و بدنش بوی بدی به خود می گیرد. بدتر این که او به بهداشت شخصی خود اهمیت چندانی نمی دهد و از دئودورانت و عطرها نیز اســتفاده نمی کند. بنابراین خیلی هم عجیب نیست که او بوی خوشی ندهد.

 

139018 425 ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند!  

اما اســتون

اگر چه تاکنون ستاره های دیگر در مورد بوی بد بدن اما اســتون شکایتی نکرده اند اما او خودش اعتراف کرد که بدنش در موقعیت های گوناگون بوهای ناخوشایندی، مانند صدف پخته شده، به خود می گیرد.

 

بیانسه
شاید برای شما هم عجیب باشد که این ستاره دنیای موسیقی جزو این لیست باشد. بیانسه به خوبی می داند که چگونه ظاهری زیبا داشته باشد اما انگار به بوی بدنش اهمیت چندانی نمی دهد. برخی از ستاره ها گزارش داده اند که دهان او بوی پیاز می دهد. خودتان تصور کنید که چقدر می تواند آزار دهنده باشد.
 

139019 754 ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند!

 

کورتنی کاکس

 بر اساس گفته های دیوید آرکوات، همسر قبلی کورتنی کاکس، بدن او بوی رانندگان کامیون را می دهد اما گویا کورتنی از آن راضی اســت.

اسنوکی
اسنوکی از خاک مخصوص مدفوع گربه به عنوان لایه بردار پوست صورت اســتفاده می کند، بنابراین تعجبی هم ندارد که هیشه بوی بد دهد.

 

کامرون دیاز

کامرون دیاز هم جزو ستاره هایی اســت که بوی خوشی نمی دهد به این دلیل که او یک لباس را چندین روز می پوشد، ۲۰ ســال اســت که از دئودورانت اســتفاده نمی کند و حتی دیده شده که همیشه روی لباس هایش لکه های غذا اســت.

 

جنیفر آنیستون

 الک بالدوین جزو یکی از افرادی اســت که گفته دهن جنیفر آنیستون بوی بدی می دهد. ما دلیل قطعی آن را نمی دانیم اما می توانیم حدس بزنیم که به خاطر مصرف زیاد قهوه اســت.
 
جولیا رابرتس
 کارکنان و بادیگاردهای جولیا رابرتس اعتراف کرده اند که این ستاره بوی خوبی نمی دهد، به این علت که او از حمام فراری اســت. در واقع او دوست دارد که در مصرف آب صرفه جویی کند اما این حداقل به صلاح اطرافیانش نیست. 

 

139020 345 ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند! 

 
کریستینا آگیلرا
اطرافیان کریستینا آگیلرا گزارش داده اند که او از کودکی بوی هات داگ می دهد. او حتی آنقدر از حمام رفـــــتن خودداری می کند که بویی مانند یک توالت عمومی در دبستان دخترانه را می دهد.

 

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون خودش گفت «من آنقدر حمام نمی روم تا نتوانم دیگر بوی بد تنم را تحمل کنم.»
 
جانی دپ
اگر چه خود جانی دپ اعتقاد دارد که بهداشت را رعایت می کند اما دیگران گفته اند که او از حمام بیزار اســت طوری که هر چند روز یک بار تن اش را می شوید.

 

139021 514 ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند!

 

جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون به میلیون ها طرفدار خود گفته از این که دندان هایش بعد مسواک برق می زنند، احساس بدی دارد، به همین دلیل از مسواک زدن خودداری می کند. او از نخ دندان و فلوراید اســتفاده می کند اما مسواک؟ شاید یک بار در هفته!
 
متیو مک کانهی
۲۰ ســال اســت که متیو مک کانهی از دئودورانت اســتفاده نکرده اســت. او گاهی آنقدر بوی بدی می دهد که در ســال ۲۰۰۸ همکار او، کیت هادسون، یک اسپری برایش خرید. اما او باز هم از زدن آن سر باز زد و گفت: «دیگران عطر طبیعی بدن من را دوست دارم. مرد باید همچین بویی دهد و من از آنچه هستم، راضی ام.»
 
برد پیت
هم بازی شدن در فیلم با برد پیت کار ساده ای نیست زیرا که او بوی بدی می دهد طوری که یک بار یکی از همکارانش گفت برد پیت آنقدر بوی بدی می داد که مجبور شدم به او یاد دهم که با دستمال مرطوب هم می توان زیر بغلش را پاک کند.»

 

139022 318 ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند! 

زک افران

زک افران حتی پس از بازی بسکتبال هم دوش نمی گیرد. واقعا انقدر دوش گرفـــــتن کار سختی اســت؟!
 
بریتنی اسپیرز
یکی از خدمه های بریتنی اسپیرز گفت که از تختخواب او تیکه های برگر، کوکی و سیب زمینی سرخ کرده پیدا می کند. یکی از بادیگاردهای او نیز اعتراف کرد که گاهی آنقدر تن او بو می دهد که مجبور اســت دماغش را بگیرد. او نه دوش می گیرد، نه مسواک می زند و نه از دئودورانت اســتفاده می کند، خودتان عمق فاجعه را حدس بزنید.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ستاره‌هایی که بوی بدی می‌دهند! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما