1293507 553 دردسرات مردم را به مسؤولان گفتم، اما هیچ کس دردش نگرفـــــت

خبرگزاری فارس: آیت الله اسدالله ایمانی بعد از ظهر امروز در دیدار جمعی از مسؤولان قضایی اســتان با وی در محل دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه با تداوم انتقادات کوبنده خود از مسؤولان کم‌کار اســتان فارس، اظهار داشت: مسؤولان گاهی از اداره بیرون آمده و به نقاط محروم سر بزنند و نگران میز و صندلی خود هم نباشند؛ تا زمان برگشت‌شان، این میز و صندلی از جایش تکان نخواهد خورد!

وی با بیان اینکه برای رفع دردسر مناطق محروم و مردم شهر شیراز انگیزه‌ای ندیده‌ام، تصریح کرد: سئوال من از مسؤولان این اســت که اگر این دردسرات برای خانواده خودشان اتفاق بیفتد، چه تصــویر‌العملی خواهند داشت؟ که متأسفانه باید بگویم دردسراتی را که با ایشان مطرح کردم هیچ‌کدامشان را دردمند و ناراحت نکرد و انگیزه‌ای در آن‌ها برای حل دردسرات مردم ندیدم.

ایمانی افزود: مقام معظم رهبری در جلسات طولانی با مسؤولان درباره آسیب‌های اجتماعی هشدار داده و توقع اقدامات سریع و به‌موقع از سوی مسؤولان دارند که متأسفانه آن‌ها بعد از ۶ ماه می‌آیند و گزارش می‌دهند، در حالی‌که دردسر‌ همچنان برجای نخست باقی اســت.

امام‌جمعه شیراز تکریم ارباب‌رجوع را در نظام اسلامی بسیار حیاتی برشمرد و گفت: مردم همه‌چیز انقلاب هستند و جمهوریت نیز قبل از اسلامیت مطرح‌ شده، چراکه نظام ما به فرمایش رهبری، نظام مردم‌ســالاری دینی اســت و مسؤولان باید بدانند که به این مردم باید احترام گذاشت و دردسراتشان را حل کرد.

وی با اشاره به بحث آسیب‌های اجتماعی در جامعه و تبعات وحشتناک آن نیز اظهار داشت: فضای گناه‌آلود، ایجاد گناه می‌کند و متأسفانه غبار گناه همه‌جا را فراگرفـــــته اســت و مسؤولان با امکاناتی که در اختیار دارند باید دردسرات را به حداقل رسانده تا از این فضا رهایی پیدا کنیم.

ایمانی ادامه داد: علت عمده آسیب‌های اجتماعی فقر و نداری و بیکاری اســت و محیط گناه‌آلود اطراف نیز، فرد را تشویق به فسق و گناه می‌کند.

امام‌جمعه شیراز اضافه کرد: مگر این گروه‌های تکفیری نیروهایشان را از کجا تأمین می‌کنند؟ خب معلوم اســت که به سراغ همین بیکارها و فقرا آمده و با شست‌وشوی مغزی آن‌ها، زمینه جرم و جنایت را فراهم می‌کنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دردسرات مردم را به مسؤولان گفتم، اما هیچ کس دردش نگرفـــــت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما