دانلود سریال عاشقانه قسمت چهاردهم

قسمت ۱۴ عاشقانه که منتشر شده اســت را با کیفیت اصلی و لینک مستقیم دریافت نمایید.

14 asheghane دانلود قسمت 14 چهاردهم سریال عاشقانه


خلاصه ای از داســتان سریال تا قسمت ۱۴: داســتان سه دوست روایت می شود. رضا، سهیل و پیمان، سه دوست هستند که به نوعی نسبت فامیلی نیز دارند و غیر از آن، در یک شرکت مجلل اما ظاهرا نه چندان موفق تبلیغاتی نیز، شریک و همکار هستند. زندگی این سه دوست، تفاوت ها و جذابیت هایی دارد که قرار اســت، دستمایه داســتان سریال باشند.

خانواده رضا متشکل از ریحانه و دخترش دنا , خانواده سهیل و پگاه که بنا به اتفاقاتی در حین داســتان زندگی شان به هم میریزد و از هم جدا می شوند. پیمان یکی دیگر از کاراکترهای داســتان اســت که نقش شیطنت آمیزی را ایفا می نماید.
گیسو خواهر رضا بعد از ســالها به سراغ پدرش و رضا می آید و ورود او به داســتان ماجرای را به دنبال دارد که در قسمت های پایانی سریال توسط پگاه با ضربه ای به قتل می رسد ( تا قسمت ۱۴).

رضا و دوستانش دفتر تدوین و فیلم سازی دارند در این بین یکی از مشتریان آنها که دختر جوانی به نام هدیه اســت به سراغ آنها رفـــــته و از آنها می خواهد که کلیپی برای عروسی اش با هنرنمایی فرزاد فرزین بسازند.

در اواخر داســتان مشخص می شود که فرزاد فرزین اصلی در آن کلیپ اجرا نکرده اســت و بدل او بوده اســت از این رو فرزاد فرزین اصلی از بدلش و هدیه شکایت می کند. همچنین هدیه به خاطر خرج بیماری برادرش دست به این کار زده اســت و از همسرش کلاهبرداری کرده اســت.

لینکهای دانلود قسمت ۱۴

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ عالی – ۳۵۰۰ تومان

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ – ۳۰۰۰ تومان

دانلود با کیفیت ۷۲۰ – ۲۵۰۰ تومان

دانلود با کیفیت ۴۸۰ – ۲۰۰۰ تومان

دانلود با کیفیت ۳۶۰ – ۱۵۰۰ تومان

رمز فایل : چهارشنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۰ صبح

مجموعه عاشقانه طبق درخواســت شرکت پخش به صورت رایگان قرار نمیگیرد.

دانلود قسمت ۱۴ چهاردهم عاشقانه

علاقمندان به محمدرضا گلزار و مهناز افشار که تعداد کمی هم نیستند، قطعا از دیدن این سریال، لذت خواهند برد. برای هر دو این هنرپیشگان، در داســتان موقعیت های بروز ستاره وار فراهم شده اســت. هر دو نفر نیز، تلاش کرده اند بازیی های در خوری ارائه دهند. طرفداران ساره بیات نیز شاید از دیدن شخصیت پردازی متفاوت این هنرپیشه، لذت ببرند.. ساره بیات، در نقشی متفاوت از عمده نقش های پیشینش، ظاهر شده اســت. زنی بشدت مرفه و موفق و مدرن. شخصیتی که رویای بسیاری از دختران جوان امروزی اســت.

همچنین این سریال، تماماً از قاب‌های پر زینت و رنگارنگ و شسته‌رفـــــته پرداخته‌شده اســت. عده زیادی از مخاطبان، دوست ندارند در هر فریم یک سریال که به‌قصد تفریح و وقت‌گذرانی پای آن نشسته‌اند، درد و رنج و شلختگی عــکسی ببینند. آن‌ها می‌خواهند بدون آنکه احساساتشان، زیاده از حد درگیر شود و یا به فکر فرو بروند، از دیدن سریالی شیکبا داســتانی نه‌چندان فاجعه‌بار لذت ببرند. این سریال، برای این گروه نیز، انتخابی مناسب اســت.


تیزر این قسمت


تصــویرهای سریال

14 episod asheghane01 دانلود قسمت 14 چهاردهم سریال عاشقانه

14 episod asheghane02 دانلود قسمت 14 چهاردهم سریال عاشقانه

 

14 episod asheghane03 دانلود قسمت 14 چهاردهم سریال عاشقانه

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته دانلود قسمت ۱۴ چهاردهم سریال عاشقانه اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما