خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

مزایده های احمقانه , چهره های سرشناس به واسطه شهرت مورد توجه همگانی اند. توجهی که باعث می شود تا افراد معمولی از آنها موجودات اســتثنائی
بسازند و حاضر باشند به نقل ایرلان ناز برای خرید دوریختنی های این افراد پولهای هنگفت بپردازند. وسایل پیش پا افتاده ای که بعضی از طرفداران آنها حاضرند برای پرداخت آن پولهای هنگفتی بپردازند.مزایده هایی که هرزگاهی بیشتر از اینکه متفاوت به نظر برسند، رنگ و بوی عجیب و حتی احمقانه به خود می گیرند.

 

شلوار ملکه انگلیس

 

1459272220 irannaz com خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

همین چند وقت پیش بود که خبری در رسانه ها پخش شد مبنی بر اینکه یک کلکسیونر انگلیسی حاضر شده اســت تا لوازم و لباس های ملکه انگلیس را در یک مزایده خریداری کند. یکی از آنها شلوار ملکه انگلیس بود که با قیمت ۱۲۰۰۰پوند به مزایده گذاشته شد.

 

دندان پوسیده جان لنون

 

1519443863 irannaz com خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

از طرفداران موسیقی در دنیا کسی وجود ندارد که گروه«بیتلز» و جان لنون را با آن عینک گردش نشناسد. خواننده محبوبی که دست آخر هم به دست یکی از طرفداران سابقش و با ضرب گلوله کشته شد. با همه این ها در بین همه این مزایده های مختلف یکی از عجیب و غریب ترین های آن را می توان به دندان پوسیده جان لنون نسبت داد. دندانی که او پیش از این آن را به سرایدار خانه اش هدیه داده بود و این سرایدار بعد از آن این دندان پوسیده را با قیمت ۳۱هزار دلار به طرفداران این خواننده فروخت.

 

دستمال کاغذی اسکارلت جوهانسون

 

564830220 irannaz com خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

او هم یکی دیگر از ستاره های سرشناس هالیوودی اســت.شاید بشود گفت که یکی از احمقانه ترین حراج های چند ســال گذشته حول محور این بازیگر بوده اســت.
این اتفاق از جایی شروع می شود که او در یکی از برنامه های گفتگو محور تلویزیون حضور پیدا می کند

 

تا درباره آخرین نقش آفرینی خود در یکی از فیلم ها صحبت کند اما سرماخوردگی او در حین برنامه باعث می شود تا مجری به او یک دستمال کاغذی بدهدهمین هم باعث می شود تا اسکارلت جوهانسون اعلام کند که حاضر اســت این دستمال را که با آن بینی خودش را تمیزکرده به نفع خیریه حراج بگذارد دستمالی که بعدها در کمال نا باوری با قمیت بالای ۵۰۰۰دلار فروخته شد.

 

دسته ای از موهای الویس پریسلی

 

517718417 irannaz com خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

یکی از محبوب ترین خواننده های قرن بیستم اســت که نه فقط در امریکا که در همه دنیا طرفداران زیادی داشت. بعد از مرگ وسایل زیادی از این خواننده به فطریقه گذاشته شد اما یکی از عجیب ترین های آن مربوط می شود به بخشی از موهای بریده شد الویس که متعلق به ســال ۱۹۵۸ و زمانی اســت که او به ارتش پیوسته بود. این موها بعدها با قیمت ۱۵هزار دلار فروخته شد.

 

کیسه هوای برد پیت و آنجلینا جولی

 

141469682 irannaz com خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

 

زوج سابق هالیوود هم تا پیش از جدا شدن حراجی های مشارکتی زیادی در راســتای فعالیت های خیرخواهانه داشته اند یکی از مزایده های مشارکتی این زوج به حراج گذاشتن اولین تصــویر از فرزندشان بود اما در کنار این باید گفت که عجیب ترین مزایده این دو نفر کیسه هوای تنفسی شان بود که آن را برای فطریقه گذاشتند.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته خنده دارترین مزایده های مربوط به هنرمندان (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما