1306090 561 ترک عادت به سبک مسلمان

آ‌ی اسپورت: محسن مسلمان برای به ثمر رساندن اولین گل در اولین مسابقه تدارکاتی فصل پرسپولیس، به زمان زیادی احتیاج نداشت. او در غیاب دوست نزدیک‌اش مهدی طارمی، در نیمه اول نبرد با امیدهای پرسپولیس بسیار آماده ظاهر شد تا نشان بدهد که بعد از دو فصل رویایی در لباس قرمز، به دنبال رقم‌زدن یک فصل باشکوه دیگر در تیم برانکو اســت.

البته که این جدال، چیزی به جز یک بازی ساده خانوادگی نبود اما نباید فراموش کرد که حرف‌زدن از محسن مسلمان، حرف‌زدن از بازیکنی اســت که در تمام هفته‌های لیگ برتر شانزدهم حتی یک بار هم موفق به باز کردن دروازه رقبای پرسپولیس نشد. محسن در فصل گذشته در هیچکدام از اســتادیوم‌های فوتبال ایـــران گلزنی نکرد و تنها گل‌اش برای تیم ایوانکوویچ را، در عمان به تور دروازه الهلال رساند. او همین گل دیدنی را به اندازه تمام گل‌هایی که می‌توانست در طول فصل به ثمر برساند، جشن گرفـــــت.

بعد از جدایی سطریقه رفیعی، مسلمان دوباره به پست اصلی‌اش برمی‌گردد. ستاره شماره ۷۷ پرسپولیس برای تبدیل‌شدن به یک هافبک کامل، باید شم گلزنی بیشتری از خودش نشان بدهد. شاید این آخرین نقطه ضعف باقی‌مانده در بازی محسن مسلمان باشد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ترک عادت به سبک مسلمان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما