The File Converter اپلیکیشنی کاربردی برای تبدیل فرمت فایل‌های مختلف مانند ویدیو، تصــویر، صوت و‌ انواع فایل‌ها اســت که به‌صورت آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفـــــت.

نیاز به تبدیل فرمت فایل‌ها موضوعی نیست که هر کاربری با آن مواجه شود؛ اما اگر تاکنون تجربه‌ی قرار گرفـــــتن در چنین موقعیتی را داشته باشید، حتما موافق خواهید بود که این ویژگی تا چه حد می‌تواند مفید، کارساز و ضروری باشد. تاکنون نرم‌افزارهای مختلفی چه در کامپیوتر و چه در گوشی‌های موبایل برای انجام این تبدیل‌ها منتشر شده اســت؛ اما معمولا هر کدام مربوط به یک نوع فایل‌ اســت. برای مثال چندی پیش در زوم اپ برنامه‌ی Video Converter را ارائه کردیم که تنها قادر به تبدیل فرمت فایل‌های ویدیویی بود. اما The File Converter یک اپلیکیشن همه‌فن‌حریف اســت و از هر نوع تبدیلی که فکر کنید، پشتیبانی می‌کند. فایل‌های ویدیویی، صوتی، تصــویر‌ها، فایل‌های متنی و‌… از مواردی هستند که در این برنامه قادر به تبدیل فرمت آن‌ها خواهید بود. اگر قصد تبدیل MKV به Mp4 یا تبدیل OGG به Mp3 یا حتی تبدیل Doc به PDF دارید، The File Converter قادر اســت به‌سادگی هرچه تمام‌تر این عمل را برای شما به انجام برساند. البته کارکرد این برنامه نیازمند برقرار بودن ارتباط اینترنتی شما خواهد بود که این موضوع با توجه به این‌که طیف بسیار وسیعی توسط The File Converter پشتیبانی می‌شوند، قابل انتظار بود. 

ae3aca44 d45d 4bd2 b81b 8c1e2fc37ca6 برنامه The File Converter: تبدیل آنلاین فرمت ها به یکدیگر   زوم اپ

The File Converter در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده اســت. در نسخه‌ی رایگان محدودیتی در فرمت فایل‌ها اعمال نشده و می‌توانید حتی بدون خرید نسخه‌ی پولی فایل‌های حیاتی خود را در مواقع ضروری تبدیل کنید. تبدیل رایگان تنها برای فایل‌های کوچک‌تر از ۱۰۰ مگابایت و تنها برای ۲ نوبت امکان‌پذیر اســت و برای از بین بردن این محدودیت نیاز به خرید یا دانلود نسخه‌ی پولی خواهید داشت. فرمت‌های پشتیبانی شده توسط این موارد عبارتند از: (۳GP, 3G2, FLV, MKV, MP4, MPEG-2, OGG, WEBM و WMV) در ویدیوها، (MP3, OGG, WAV, WMA, AAC, FLAC, M4A و MMF) در فایل‌های صوتی، (JPG, PNG, BMP, EPS, GIF, HDR, EXR, SVG, TGA, TIFF, WBMP و WEBP) در تصــویر‌ها، (PDF, DOC, TXT, ODT, FLASH و HTML) در اسناد و فایل‌های متنی، (EPUB, MOBI, PDF, LRF, FB2, LIT, PDB, TCR) در کتاب‌های الکترونیکی و (ZIP, BZ2, 7Z و GZ) در فایل‌های فشرده. همان‌طور که گفته شد، کارکرد این برنامه به‌صورت آنلاین خواهد بود؛ به این معنا که برای آپلود هر فایل، این اپلیکیشن ابتدا اقدام به آپلود آن فایل خواهد کرد و پس از تبدیل، نیاز به دانلود آن خواهید داشت. از همین رو توجه به ترافیک مصرفی حائز اهمیت اســت و اگر از محدودیت ترافیک اینترنتی برخوردارید، بهتر اســت فایل‌های ویدیویی خود را به‌جای این برنامه، توسط Video Converter به‌صورت آفلاین تبدیل کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر اســتفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان تبدیل تمامی فرمت های موجود به یکدیگر
  • امکان تبدیل فرمت فایل ویدیویی
  • امکان تبدیل فرمت فایل صوتی
  • امکان تبدیل فرمت فایل متنی

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته برنامه The File Converter: تبدیل آنلاین فرمت ها به یکدیگر – زوم اپ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما