ورزش سه: کریستیانو در برنابئو احساس تنهایی می کند و این احساس زمانی غوطه ور می شود که شریط خود را با مسی در نوکمپ مقایسه می کند.

 

خسوس سانچس، نویسند برجسته مارکا به تشریح حال و هوای این روزهای کریستیانو رونالدو پرداخته اســت؛

 

من شرایط رونالدو را درک می کنم و می دانم که که او هنوز دلایل هو شدن در اســتادیومی مانند برنابئو و دیگر اســتادیوم ها تنها بعد از زدن اولین ضربه ضعیف یا ارســال اولین پاس نامناسب را متوجه نشده اســت.

 

دلایل عصبانیت رونالدو قابل درک اســت زیرا رفـــــتار هواداران رئال مادرید همیشه منحصر به فرد و غیرقابل درک بوده اســت و نباید فراموش کرد آنها گاهی اوقات چگونگی ابراز خواســته های خود را با خشم و عصبانیت اشتباه می گیرند.

1297601 550 برای رونالدو؛ دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست

پش نتیجه مشخص اســت؛ رونالدو معتقد اســت که علیرغم افتخارات غیرقابل توصیف، در برنابئو هیچ کس او را دوست ندارد و در این میان او گاهی به رابطه فوق العاده مسی و هواداران بارسا نیز نگاه می کند.

 

برای رونالدو زندگی در مادرید با شک و تردید همراه بوده اســت. در ماه اوکتبر و نوامبر همه از پایان رونالدو و انتقاداتی از این دست که “سرعت وی کجا رفـــــته اســت” یا “او دیگر تمام شده اســت” یا خلاصه تمام شدن روزهای اوج او صحبت می کردند و ستاره پرتغالی می دانست که زندگی در مادرید همیشه با چنین اتفاقاتی همراه بوده اســت و علیرغم مصدومیت دشوار وی در تابستان، سبک بازی وی بیش از حد معمول مورد انتقاد قرار می گیرد.

 

اما حیاتی ترین انتقاد از رونالدو، افت آمار گلزنی او با لباس کهکشانی ها بود. می گویند هواداران رئال مادرید عاشق آمار و ارقام هستند اما رونالدو یک بار دیگر هم در فصل جاری نشان داد که اگر صبر در جای جای برنابئو حاکم شود، نتیجه چیز دیگری خواهد بود.

 

اما به هر حال، تمام اتفاقات و انتقادات پاییز ســال قبل در نهایت توسط رونالدو پاسخ داده شد و درخشش توصیف نشدنی در اواخر فصل، پنجمین توپ طلا از نزدیک تر از همیشه به کلکسیون افتخارات CR7 قرار داده اســت.

1297600 807 برای رونالدو؛ دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست

رونالدو آخرین بازیکن خوشحال ترکیب لوس بلانکوس بود زیرا هر آنچه شنیده بود، توهین و تحقیر از سوی گزارشگران و مفسرانی بود که در مورد پایان فصل درخشش او صحبت می کردند و این موضوع برای ستاره ۳۲ ســاله پرتغالی قابل هضم نبود.

 

اما در پایان فصل رونالدو عرش و فرش را همزمان حس کرد. از طرفی با فتح لالیگا و لیگ قهرمانان وی در اوج قرار داشت و از طرفی دیگر همانند بسیاری دیگر از موکلان خورخه مندس، ایجنت مشهور دنیای فوتبال به فرار مالیاتی متهم شده بود.

1297599 145 برای رونالدو؛ دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست

رفـــــتاری که در این مدت با کریستیانو شد همانند برخورد با یک متهم بود پس این ستاره به کسی نیاز دارد که به خوبی او را درک کد زیرا هنوز او در مورد شرایط خود کوچک ترین اظهارنظری نداشته اســت.

 

اما در این مدت، عدم حمایت از سوی هواداران باعث ناامیدی او شده اســت. نمی توان تاثیر حیاتی رونالدو در افتخارات عصر مدرن کهکشانی ها را انکار کرد و علیرغم اینکه فوتبال حافظه بسیار ضعیفی دارد، اعتماد بین ستاره پرتغالی و هواداران حاضر در برنابئو لکه دار شده و چه این بازیکن قادر به حل دردسرات مالیاتی بوده و در ترکیب رئال باقی بماند و چه این تیم را در تابستان امســال ترک کند، دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته برای رونالدو؛ دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما