با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

بعضی از کشورها مردمی دارند که از نظر چهره و زیبایی از دیگر کشورها بهتر میباشند و در مقاله پیش رو ۱۵ کشور اولیه در اساس زیبایی را به شما معرفی می‌کنیم. ۱۹۵ کشور در جهان وجود دارد و مردم همه ی وقت بر سر اینکه کدام کشور زیباترین زنان جهان را دارد بحث و جدل می کنند. این سوالی هست که یک جواب دقیق یا منبعی برای ثابت ندارد

 

زیرا هر فردی رویکرد متفاوتی به زیبایی دارد. شاید به بگویید زنی خوشگل هست اما از نظر دیگران این طور نباشد.به نقل توما زنان کشورهای گوناگون نه تنها از نظر ظاهر بلکه خصوصیات‌ هم با یکدیگر متفاوت میباشند. ما بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده فهرستی از کشورهایی تهیه کرده‌ایم که زیباترین زنان جهان را دارند.

 

۱۵» فیلیپین

 

1278895440 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

این کشور رتبه‌ی دوم بیش‌ترین برد ”چهار جشنواره‌ی بزرگ بین‌المللی زیبایی“ را دارد. آن‌ها هر ســال یکی از مدعیان قدرتمند این جشنواره‌ها میباشند اما زیبایی فقط بخش کوچکی از فیلیپینی بودن هست. آن‌ها به دلیل ملاحت، مهربانی و ارزش‌های خانواده‌محورشان مشهور میباشند.

 

۱۴» انگلستان

 

1554474804 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

امروزه بریتانیا تدریجی در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ مختلط هست و به همین دلیل زنان بریتانیایی با ظاهر و رنگ‌های گوناگون دیده می شوند. این روزها بریتانیایی‌ها از برترین تولیدکنندگان مدل‌ها و سلبریتی‌های مشهور میباشند. آن‌ها بسیار تحصیل کرده میباشند سلیقه‌ی خوبی در مد دارند.

 

۱۳» اســترالیا

 

1229152667 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

زنان اســترالیایی چهره‌های بسیار متفاوتی دارند. زیبایی آن‌ها محصول مهاجران مختلفی از سراسر جهان هست. آن‌ها عاشق مد میباشند و همه ی وقت به ظاهرشان دقت دارند. خوش‌مشرب، اجتماعی و سرگرم کننده میباشند.

 

۱۲» ایالات متحده کشور آمریکا

 

281036744 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

به علت پیشرفـــــت‌شان در حوزه‌های سلامت و فن‌آوری، میدانند چطور مراقب خودشان باشند و جذاب بمانند. وقتی به لس‌انجلس، میامی و نیویورک میروید، خیابان ها پر از آمریکایی‌های جذاب هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، سرگرم‌کننده، مستقل و بسیار صمیمی میباشند.

 

۱۱» کانادا

 

1509696086 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

به علت چند فرهنگی بودن کانادا ، ترکیب زیبایی از ژن‌ها در آن پدیدار شده هست. زنان کانادایی با نزاکت، ورزش دوست و سرگرم کننده میباشند. هم‌چنین بسیار تحصیل کرده و مستقل میباشند. آن‌ها عاشق مد و مراقبت از خود میباشند تا موقر جلوه کنند.

 

۱۰» هلند

 

1131556333 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

رتبه دهم به زنان هلندی تعلق دارد. زنان هلندی نه تنها جذاب بلکه قدبلند هم میباشند. قد متوسط در این کشور ۱۷۳ سانتی‌متر هست و بیش‌ترشان بلوند میباشند.

 

۹» ایتالیا

 

1510798851 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

یکی از برترین کلمات برای توصیف ایتالیایی‌ها ”با کلاس“ هست. بیشتر زن‌های ایتالیایی چشمانی قهوه‌ای دارند. در ایتالیا میتوانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم مشاهده نمایید. آن‌ها به لباس پوشیدن و اســتایل‌شان اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل همه ی وقت با اعتماد به نفس و خوش ظاهر میباشند.

 

۸» ونزوئلا

 

1570038894 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

این سرزمین از موهبت زنان جذاب برخوردار هست. جشنواره‌های ملکه‌ی زیبایی گواه آن هست. ونزوئلایی‌ها رکورد بردن بیش‌ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همه ی وقت جزو برترین‌های این جشنواره‌ها میباشند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره‌کننده دارند.

 

۷» روسیه

 

857488168 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

روسیه کشور برازنده‌ترین زنان جهان هست. بیش‌تر زنان روس قد بلند و مو های بلوند، چشمان آبی، اســتخوان‌های گونه‌ی برجسته و اندامی خوشگل دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی‌های غربی و شرقی هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی میباشند.

 

۶» کلمبیا

 

125230031 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

زنان کلمبیایی که عمده فاصله‌ای با ونزوئلا ندارند، بسیار خوشگل و جذاب میباشند. این زنان لاتین پوست برنزه‌ی طبیعی، مو های تیره و چشمانی خوشگل دارند. بیش‌تر آن‌ها بسیار مهربان، صادق و خانواده دوست میباشند

 

۵» آرژانتین

 

1447313438 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

زنان آرژانتینی خوش چهره میباشند و به زیبایی‌شان بسیار اهمیت می دهند. آن‌ها عاشق مراقبت از پوست و موهای شان میباشند تا همۀ وقت} مسحورکننده به نظر برسند

 

۴» دانمارک

 

544683913 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

زنان دانمارکی آن‌قدر خوشگل میباشند که رتبه چهارم را به خود اختصاص دهند. آن‌ها بلوند، ظریف و با قد متوسط میباشند. به نقل توما زنان دانمارکی پوست جذاب و چشمان آبی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌سازد. زنان دانمارکی با اعتماد به نفس و هدفمند میباشند

 

۳» اکراین

 

1033963025 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

آن‌ها شبیه زنان روسی اما زیباتر میباشند. همه ی وقت مراقب خود میباشند تا موقر و خوشگل جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن‌ها کار سختی نیست. همه ی‌ چیز آن‌ها بی‌نقص هست و به همین دلیل در رتبه‌ی سوم قرار دارند

 

۲» برزیل

 

310858293 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

برزیل کشور زیباترین دختر جهان هست. بلوند یا سیاه فرقی نمیکند، هردو خوشگل میباشند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار حیاتی هست. آن‌ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی میباشند. عاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین‌های سنتی و فرهنگی میباشند.

 

۱» سوئد

 

310858293 irannaz com با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

 

سوئد کشور الهه‌ها هست و به همین علت در رتبه اول قرار دارند. زیبایی آن‌ها غیرواقعی به نظر میرسد. آن‌ها قدبلند ظریف و بلوند میباشند. چشمان آبی، پوست طریقهن دماغ قلمی و چانه‌ی زاویه‌داردارند. عاشق مد میباشند اما آرایش غلیظ نمیکنند تا طبیعی‌تر به نظر برسند. زنان سوئدی ترکیبی از زیبایی و ذکاوت میباشند. آن‌ها فوق‌العاده باهوش و مستقل میباشند.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته با جذاب ترین زنان جهان آشنا شوید (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما