1306073 775 باشگاه با جدایی طارمی موافقت کند

خبرگزاری تسنیم: حمید اســتیلی در خصوص کشمکش مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس و اصرار این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان اظهار داشت: طارمی تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس اســت و طبیعتاً باشگاه باید در این زمینه تصمیم نهایی را بگیرد. در حال حاضر بسیاری از بازیکنان جوان فوتبال ایـــران دوست دارند به اروپا بروند و این به‌خاطر موقعیت آنها در تیم ملی و بازی در جام جهانی اســت. تصور آنها این اســت که با رفـــــتن به اروپا می‌توانند شانس بسیار خوبی برای بازی در جام‌جهانی و قرار گرفـــــتن در ترکیب ثابت تیم ملی داشته باشند.

اســتیلی ادامه داد: شاید بازیکنان ایـــرانی در فوتبال ایـــران پول بیشتری بگیرند، اما برخی از آنها اگر شرایط فراهم شود دوست دارند که به اروپا بروند. به هر حال طارمی هم پیشنهاد دارد و میل به جدایی دارد، هر چند که در این زمینه باید با باشگاه پرسپولیس به توافق برسد.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس بابت از دست دادن طارمی ضرر نخواهد کرد، گفت: خیلی از بازیکنان بزرگ به این تیم آمده‌اند و جدا شده‌اند، اما پرسپولیس راه خودش را ادامه داده اســت. معتقدم بین طارمی و باشگاه باید تعاملی صورت بگیرد تا در نهایت بهترین تصمیم گرفـــــته شود. این بازیکنان هم به خوبی می‌دانند که اگر از پرسپولیس بروند یک روز باید برگردند و باید طوری جدا شوند که هواداران از آنها هنگام بازگشت اســتقبال کنند.

اســتیلی در خصوص اصرار طارمی برای جدایی از پرسپولیس گفت: اگر دل طارمی با پرسپولیس نیست باشگاه می‌تواند با شرایط خاصی با جدایی او موافقت کند. به هر حال تیم‌هایی که طارمی را می‌خواهند حاضرند پول رضایتنامه او را بدهند و پرسپولیس می‌تواند با پول انتقال طارمی مهاجم خوب جذب کند. امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم گرفـــــته شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته باشگاه با جدایی طارمی موافقت کند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما