1291529 168 اهانت به رئیس جمهوری منتخب، خیانت به اســت

خبرگزاری ایرنا: معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: اهانتی که به رییس جمهوری منتخب مردم امروز انجام شد خیانت به کشور بود که امیدواریم‌ مراجع و مقامات مسوول هر چه سریعتر نسبت به برخورد قاطع و قانونی با عوامل و فریب خورده های این رفـــــتار زشت و ناپسند اقدام کنند و گزارش آن را به اطلاع مردم عزیز و ‌شریف ایـــران برسانند.

حسینعلی امیری در گفت و گو با خبرنگار در واکنش به اهانت عده ای به رییس جمهوری در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: روز قدس از روزهای تجلی اتحاد ملی اســت که باید در این روز علیه رژیم کودک کش صهیونیستی شعار داده شود نه علیه رییس جمهور منتخب مردم.

وی ادامه داد: هر چند تعداد شعاردهندگان علیه رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری، رییس و نایب رییس مجلس شورای اسلامی اندک بودند اما توهین همین جمعیت اندک به رییس جمهوری منتخبی که حدود یک ماه پیش رای اکثریت مطلق مردم کشور را کسب کرده تنها اهانت به ایشان نیست بلکه اهانت به مردم شریف و عزیز ایـــران اســت چرا که بعد از رهبری رییس جمهور عالی ترین مقام رسمی کشور اســت.

معاون امور مجلس رییس جمهوری با بیان اینکه اهانت به رییس جمهوری اهانت به شعور مردم اســت گفت: در واقع کسانی که امروز این کار زشت را انجام دادند آب به آسیاب دشمن ریختند و‌ دشمن صهیونیستی را خوشحال کردند.

امیری تاکید کرد: این افراد اندک که یا فریب خورده یا نادان هستند کار آن ها برای رسانه های معاند خوراک تبلیغاتی درست کرد.

وی ادامه داد: ‌این عده نادان یا فریب خورده در واقع جمهوریت نظام اسلامی را مورد اهانت قرار دادند؛ رییس جمهوری در نظام اسلامی با رای مستقیم مردم و براساس جمهوریت نظام انتخاب می شود.

معاون رییس جمهوری گفت: این افراد نابخرد یا نادان بدانند روحانی تنها نیست ،روحانی از پشتوانه اکثریت مطلق مردم برخوردار اســت.

امیری افزود: حماسه آفرینان ۲۹ اردیبهشت ماه هیچ موقع دکتر روحانی تنها نمی گذارند.

وی ادامه داد: اهانتی که به رییس جمهوری منتخب مردم امروز انجام شد خیانت به کشور بود که امیدواریم‌ مراجع و مقامات مسوول هر چه سریعتر نسبت به برخورد قاطع و قانونی با عوامل و فریب خورده های این رفـــــتار زشت و ناپسند اقدام کنند و گزارش آن را به اطلاع مردم عزیز و ‌شریف ایـــران برسانند.

معاون رییس جمهوری گفت: این انتظار مردم از مقامات مسوول دارند تا ریشه اینگونه اقدامات غیرشرعی و غیرقانونی و زشت و‌ناپسند که نفع برای دشمنان ما دارد خشکانده شود و عبرتی برای افراد ساختار شکن باشد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اهانت به رئیس جمهوری منتخب، خیانت به اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما