1297688 415 امیدوارم پرسپولیس به فینال آسیا برود

ورزش سه: محسن بنگر مدافع سابق پر سپولیس و تراکتورسازی تاکید می کند که مصدومیتش برطرف شده و آماده حضور در لیگ برتر اســت.

بنگر در خصوص شرایط خودش برای فصل جدید لیگ برتر می گوید: من دردسر خاصی ندارم و در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنم. آسیب دیدگی ام برطرف شده و چند پیشنهاد هم دارم که در حال بررسی آنها هست. احتمالا در این هفته وضعیتم مشخص خواهد شد.

بنگر در خصوص دوران حضورش در تراکتورسازی می گوید: من از حضور در تبریز خاطرات بدی ندارم چون مردم این شهر بی نظیر هستند و هواداران تراکتور هم به من محبت داشتند. به هر حال مصدومیت در فوتبال اتفاق بدی اســت، هواداران تراکتور روی بازی کردن من حساب باز کرده بودند اما مصدوم شدم و نتواســتم برای این تیم به میدان بروم. شاید برخی شیطنت کردند ولی من به هواداران تراکتور کوچکترین بی احترامی نداشتم و دوست دارم یک روز محبت آنها را جبران کنم. 

وی در خصوص دردسراتی که با امیر قلعه نویی و مدیرباشگاه داشت می گوید: من با مدیریت باشگاه دردسری نداشتم و هنوز هم ارتباط خوبی داریم. وقتی مصدوم شدم اخلاق قلعه نویی در مورد من ۱۸۰ درجه تغییر کرد و پیش بینی نمی کردم چنین وضعیتی به وجود بیایید و او چنین رفـــــتاری داشته باشد. به هر حال برای قلعه نویی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در ذوب آهن به اهدافی که دارد برسد. 

بنگر در خصوص حضور یحیی گل محمدی در تراکتورسازی می گوید: امیدوارم جناب آقا یحیی در تراکتورسازی موفق باشد و فکر می کنم می تواند نتیجه بگیرد.  خوشبختانه اکثر بازیکنان فصل گذشته حفظ شدند و تراکتورسازی جوان های خوبی هم دارد که می تواند روی آنها تکیه کند. جناب جنابحیی خودش یک مربی قوی اســت و با اضافه شدن مجتبی حسینی، قطعا کادرفنی تراکتورسازی قوی تر شده اســت. 

از بنگر در خصوص وضعیت پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم در آسیا سوال می کنیم که او می گوید: قهرمان شدن پرسپولیس در آسیا سخت اســت چون خیلی از تیم های عربی و شرق آسیا امکانات فوق العاده ای دارند و با این وضعیت نمی توان از تیم های ایـــرانی توقع زیادی داشت. آنها ممکن اســت یک بازیکن جذب کنند که بودجه اش با کل بودجه یک باشگاه ایـــرانی برابر باشد. با این حال من برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و این تیم می تواند تا بازی با الاهلی خودش را آماده تر کند. امیدوارم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان برود و قهرمان شود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته امیدوارم پرسپولیس به فینال آسیا برود اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما