فرمانده انتظامی اســتان البرز ضمن تشریح تمهیدات ترافیکی در روز عید فطر از افزایش تیم های پلیس راه خبر داد.

137987 484 اعلام تمهیدات ترافیکی عید فطر

 

تمام تلاش ها و برنامه ها ریخته شده تا در مسیر های چالوس و اتوبان های قزوین، کرج و تهران ترافیکی روان داشته باشیم

به نقل مهر، فرمانده انتظامی اســتان البرز ضمن تشریح تمهیدات ترافیکی در روز عید فطر از افزایش تیم های پلیس راه خبر داد.
 
سردار بخشعلی کامرانی صالح با اشاره به آغاز تعطیلات تابستان و عید سعید فطر، اظهار کرد: با توجه به اینکه در محور های شمالی در مسیر جاده چالوس-البرز و اتوبان تهران، کرج و قزوین شاهد ترافیک سنگینی هستیم، در این راســتا بیش از ۵۰ تیم را به تیم های پلیس راه افزایش و تمهیدات ترافیکی ویژه ای را اندیشیده ایم.
 
فرمانده انتظامی اســتان البرز در ادامه افزود: مکاتبات و هماهنگی های لازم با دستگاه های امداد رسان صورت گرفـــــته اســت تا در ایام تعطیلات تابستان در کنار تیم های پلیس راه قرار گیرند.
 
سردار کامرانی صالح با اشاره به اینکه محور تونل کندوان از پرتردد ترین مسیر های تابستان ســال گذشته بوده اســت، افزود: ســال گذشته شهروندان چندین ساعت در ترافیک این مسیر قرار گرفـــــتند و اکنون با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در ارتباط با کشش راه هایی که وجود دارد، قطعا حجم زیادی از خطرات و ترافیک راه ها برطرف می شود.
 
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای ایجاد ترافیک روان اندیشیده شده اســت، عنوان کرد: تمام تلاش ها و برنامه ها ریخته شده تا در مسیر های چالوس و اتوبان های قزوین، کرج و تهران ترافیکی روان داشته باشیم و مردمی که از سراسر کشور در این محور ها تردد دارند، با خیالی آسوده سفر کنند.
 
سردار کامرانی صالح پیش بینی کرد که تابستان امســال نسبت به ســال گذشته افزایش تردد در محور های مواصلاتی البرز داشته باشیم و گفت: اولین تردد های تابستانی از امروز( پنجشنبه ) آغاز می شود و تا پایان شهریور ماه ادامه می یابد.
 
سردار کامرانی صالح با اعلام اینکه محور های مواصلاتی بیش از ۱۳ اســتان به اســتان البرز مربوط می شود، خاطرنشان کرد: تمهیدات، برنامه ها و مصوبات اعلام شده تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.
 
فرمانده انتظامی اســتان البرز در بخش پایانی سخنان خود از شهروندان خواســت تا مسافرت های خود را به گونه ای مدیریت و برنامه ریزی کنند که در ترافیک سنگین جاده ها تردد نکنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اعلام تمهیدات ترافیکی عید فطر اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما