ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

به نقل ایـــران نار درست هنگامی که لیونل مسی مراسم ازدواج خود را در آرژانتین برگزار می کرد رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال ایـــران در آمستردام هلند مراسم ازدواج خود را جشن گرفـــــت. گوچی که ســال قبل در مشهد و در حرم امام رضا(ع) مراسم عقد خود را برگزار کرده بود شب گذشته مراسم عروسی اش را در هلند برگزار کرد.

 

نکته جالب توجه حضور تعداد زیادی از ستاره های فوتبال ایـــران و همچنین هنرمندان در مراسم ازدواج مهاجم تیم ملی بود. گفتنی اســت قوچان نژاد با سروین بیات، خواهر ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه ازدواج کرده اســت.به امید خوشبختی این زوج جوان

 

588174239 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

نخستین گفتگو با رضا قوچان نژاد بعد از عقد
در انگلیس به جز فوتبال مشغول چه کارهایی هستید و وقت تان را به چه شکل می گذرانید؟– بیشتر وقتم را که تمرین و اردوها می گیرد اما آخر هفته ها با دوستانم بیرون می روم و در کافه ها و رستوران ها دور هم هستیم. به خانه هم می رویم و از با هم بودن مان لذت می بریم.

 

برای هم آشپزی هم می کنید؟
– من که اصلا چون اســتعدادی در آشپزی ندارم و می ترسم کار را خراب کنم.به همین دلیل اگر بخواهم دوستانم را ناهار یا شام میهمان کنم، قطعا آنها را به رستوران می برم.

 

1811523885 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

در اروپا غذای چه کشورهایی خوب اســت؟
– من غذاهای ایتالیایی و فرانسوی را به دیگر کشورها ترجیح می دهم. بیشتر چه غذایی می خورید و از بین غذاهای ایـــرانی کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

– اســتیک و غذاهای کبابی را دوست دارم. البته شام من سبک اســت و بیشتر با ســالاد خودم را سیر می کنم اما هیچ چیزی آبگوشت نمی شود. هر وقت به ایـــران بیایم و اگر در اردوی تیم ملی نباشم، به طور حتم آبگوشت می خورم و به نظرم بهترین غذای دنیاســت.

 

491499039 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

آبگوشت با دوغ؟
– من که با نوشابه می خورم! آبگوشت را در حدی دوست دارم که می توانم هر روز این غذا را بخورم. در کنارش اســتانبولی هم از غذاهای دوست داشتنی ایـــرانی اســت.

 

وقتی آبگوشت دوست دارید، باید کله پاچه خور هم باشید؟– راســتش را بخواهید، خیلی وقت اســت که کله پاچه نخورده ام.

 

حالا به جز این کار، زمانی که در تهران باشید کجاها می روید؟
– دوست دارم کنار خانواده باشم و زیاد فرقی ندارد کجا بروم. کنار خانواده بودن برای من از همه چیز جذاب تر اســت و زمانی که در تهران هستم از فرصت اســتفاده می کنم و نهایت لذت را از لحظاتم می برم.

 

در ترافیک هم مانده اید و ترافیک تهران اذیت تان کرده اســت؟
– من که در تهران زندگی نکرده ام و وقتی هم به اینجا می آیم زیاد اذیت نمی شوم توما چون کمتر در خیابان های پرتردد هستم و بیشتر هم شب با خانواده و اهالی فامیل بیرون می روم. خیلی اذیت نمی شوم.

 

ترافیک تهران با ترافیک لندن قابل قیاس اســت؟
– خب من ترافیک در نقاط مختلف دنیا را دیده ام، همانطور که گفتم در تهران در ترافیک نمی مانم اما در لندن ترافیک را دیده ام.بالاخره لندن هم شهر شلوغ و پر رفـــــت و آمدی اســت. من در تهران بیشتر لذت می برم. /عروسی رضا قوچان نژاد در هلند

 

2107455980 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

در اردوهای تیم ملی هم لذت کافی را می برید؟
– صدنسبت؛ حضور در تیم ملی که برایم یک افتخار اســت و در کنار بچه های تیم ملی بودن به اندازه کافی لذتبخش اســت.هواداران هم به من لطف دارند و همیشه در اردوهای تیم ملی من را شگفت زده می کنند.

 

وقتی از تمرین به هتل برمی گردیم تعداد زیادی از هواداران مقابل هتل ایستاده اند که برای تصــویر گرفـــــتن آمده اند
و برای من هدیه هم می آورند. هدایای آنها برای من خیلی با ارزش اســت و همیشه از آنها ممنون هستم.این اندازه محبوبیت اذیت تان نمی کند. به طور حتم وقتی در تهران و کنار خانواده هستید، دوست دارید از حضور در کنار آنها لذت ببرید؛

 

وقتی بیرون می روید هواداران برای تصــویر گرفـــــتن شاید جمع تان را به هم بریزند؛ این مسئله باعث اذیت شما نمی شود؟
– نه، به هیچ وجه اذیت نمی شوم و دردسری هم با این مسئله ندارم. این مسئله هم بخشی از کار من محسوب می شود و باید همیشه در برنامه ام باشد و برای آن وقت بگذارم. حالا فرقی ندارد در چه شرایطی باشد. فوتبال برای شاد کردن مردم و هواداران اســت و شغل ما هم فوتبال اســت پس چه فرقی دارد ما به چه شکلی هواداران را خوشحال کنیم.اهل موسیقی ایـــرانی هم هستید و این را بارها نشان داده اید؛ البته دوستان خواننده هم دارید!

– بله. خودم آهنگ های محمد علیزاده و رضا صادقی را گوش می کنم و صدای آنها را دوست دارم.دوستانی هم دارم که کارشان در موسیقی یک اســت.

 

1321062875 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

می گویند برخلاف چهره جدی تان، بسیار شوخ هستید؛ درست اســت؟– خب هر چیزی سر جای خودش باید باشد. خنده و شوخی سر جای خود، جدی بودن و فوتبال هم جای خود را دارد.من در فوتبال همیشه جدی هستم و با کسی شوخی ندارم، دوست دارم رقابت کنم و انرژی ام را بگذارم اما شوخی و خنده هم به آدم انرژی می دهد.

 

بیشتر از همه هم با آندو شوخی می کنید… – آندو در تیم ملی بمب روحیه اســت و خیلی به اطرافیانش انرژی می دهد. او چه داخل و چه بیرون زمین همیشه شاد و پر انرژی اســت و من هم از این رفـــــتار او لذت می برم. البته آندو هم مثل من در زمینخیلی جدی اســت و از این مسئله خوشم می آید. به نظرم همیشه باید یک نفر مانند آندو در تیم باشد و حضورش در تیم ملی نعمت اســت.

 

به خاطر همین نزدیک بودنت به نکونام و تیموریان خیلی ها می گفتند رضا قوچان نژاد اســتقلالی اســت. بعد که برای تماشای دربی به تهران آمدی و پرسپولیس برنده شد همه گفتند قوچان نژاد طرفدار قرمزهاســت؛ خودت کدام تیم را بیشتر دوست داری؟– خب شایعه که زیاد اســت. همیشه از این صحبت ها می شود اما من هیچ وقت نگفته ام طرفدار کدام تیم هستم و بیشتر سرم در کار خودم اســت. دوست دارم در هر تیمی که بازی می کنم، برای تیمم بهترین باشم. درباره دربی هم آن موقع فرصت شد که به تهران بیایم و دربی را از نزدیک تماشا کنم. بازی خیلی زیبایی هم بود و از بازی لذت بردم

 

چون پرسپولیس برنده شده بود لذت بردید؟
– نه، واقعا بازی زیبا بود. برای من که فرقی نداشت، چون دوستانم در هر دو تیم بودند اما پاقدم من برای دربی هم خوب بود و بعد از مدت ها این بازی یک برنده داشت. مدتی هم بحث حضورتان در پرسپولیس مطرح شده بود.

 

– درست اســت، خودم هم شنیده بودم اما من صحبتی در این باره نداشتم چون در حال حاضر دوست دارم
در اروپا فوتبالم را دنبال کنم و به بازی در ایـــران فکر نمی کنم.

 

خودتان دوست دارید برای کدام تیم بازی کنید.
– ابومسلم.

 

واقعا؟

– بله، بالاخره ابومسلم تیم شهرم اســت و خیلی دوست دارم برای این تیم بازی کنم. البته در حال حاضر که ابومسلم وضعیتش مشخص نیست و من هم مثل خیلی از مشهدی ها از این مسئله ناراحتم. حالا همانطور که گفتم فعلا به بازی در ایـــران فکر نمی کنم و هر وقت نیاز بود در این خصوص صحبت خواهیم کرد. رضا قوچان نژاد بعد از حضور در تیم ملی مسیر زندگی اش به کلی تغییر کرد و حالا بین هواداران تیم ملی هم یک بازیکن محبوب و چهره خاص هستید.

 

– مسیر زندگی ورزشی من تغییر کرد و به لحاظ زندگی تغییر نکرده اســت. من به همان سبک زندگی می کنم که قبل از آن هم زندگی می کردم اما واقعا خوشحالم که به تیم ملی آمدم و این افتخار نصیبم شد که پیراهن ایـــران را بپوشم.

 

1166109059 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

رضا قوچان نژاد
شاید بعد از گلی که به کره جنوبی زدید، این شرایط تغییر کرد و گل شما که ایـــران را به جام جهانی رساند، محبوبیت تان را چند برابر کرد. – دست اســت و آن گل خیلی حیاتی بود. من مهاجم هستم و باید گل بزنم و از این کار هم خیلی خوشحال می شوم، حالا وقتی گل شما با اتفاقات حیاتی همراه شود، ارزشش بیشتر هم می شود. البته من چند گل حساس دیگر هم از جمله گل مقابل قطر را زدم. در جام ملت ها هم مقابل عراق گلزنی کردم که حیاتی بود اما از بدشانسی در پنالتی حذف شدیم و گلم تلخ شد نه شیرین.

 

بیشتر کدام گلی که به ثمر رساندید را دوست دارید؟
– گل مقابل کره جنوبی که باعث شد به جام جهانی برویم.

 

811853795 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

می دانید به خاطر همین گل خیابان های تهران بسته شده بود و همه مردم از صعود به جام جهانی خوشحال بودند؟– در این خصوص چیزهایی شنیدم. البته هر جای دنیا می روم، ایـــرانی ها از این گل و لحظه ای که در آن قرار داشتند، یک خاطره شیرین تعریف می کنند.
حالا اینکه این خیابان ها شلوغ بود هم یکی از خاطرات اســت که از مردم شنیدم.

 

البته یک بار هم می توانستید حسابی مردم را خوشحال کنید و آن هم در بازی مقابل آرژانتین بود جایی که پاس اســتثنایی علیرضا جهانبخش را نتوانستید تبدیل به گل کنید و شاید خیلی ها هنوز حسرت آن صحنه را می خورند.

 

– فوتبال همین اســت و شما نمی توانید همه موقعیت ها را تبدیل به گل کنید. آن موقع دقیقه ۸۵ یا ۸۶ بازی بود و در طول بازی خیلی دویده بودم. خسته شده بودم و اگر بدانید با آن خستگی از کجا و چگونه خودم را به محوطه جریمه آرژانتین رساندم تعجب می کنید. /عروسی رضا قوچان نژاد در هلند

 

1102242850 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

ساره و سروین بیات

از کجا؟
– از محوطه جریمه خودمان موقعیت ضد حمله را دیدم و شروع به دویدن کردم. وقتی به محوطه جریمه آرژانتین رسیدم دیگر نفس نداشتم که ضربه پرقدرت تر و دقیق تری به سمت دروازه حریف بزنم اما قول می دهم اگر یک بار دیگر این موقعیت را به دست آوردم تبدیل به گل کنم. البته مردم با وجود باخت مقابل آرژانتین هم به خیابان ها آمدند. شاید اگر در بازی با آرژانتین آن توپ را گل می کردید اتفاقات جالب تری می افتاد.

 

– خدا می داند در این صورت چه می شد. خودتان مردم ایـــران را بهتر می شناسید و می دانید که چگونه عمل می کنند. خودم فکر می کنم اگر توانسته بودم گل بزنم می توانستم ایـــران را منفجر کنم و در صورت شکست آرژانتین همه مردم بیرون می آمدند. البته قبل از آمدنم به ایـــران یک چیزهایی می گفتند که برایم عجیب بود و بعدها با چشم خودم دیدم که همه چیز برتصــویر اســت.

 

1614698866 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

مثال می زنید؟
– درباره مسائل اجتماعی ایـــران، فوتبال و … خیلی چیزها می گفتند و تبلیغات منفی می شد اما وقتی به ایـــران آمدم دیدم اصلا اوضاع آنطور که تعریف کرده اند نیست. خوشبختانه در ایـــران به من خوش گذشته اســت.شما خیلی خوب برای تیم ملی گلزنی کرده اید و آمارتان قابل قبول اســت. از گل های حیاتی مقابل قطر، کره جنوبی و عراق تا گل در جام جهانی مقابل بوسنی.

 

– من گلزنی را دوست دارم اما وقتی در یک تیم هستید فرقی ندارد چه کسی گل می زند. من به آمار توجه نمی کنم اما همه دوستدارند زیاد گل بزنند و من هم همینطور هستم. دوست دارم تعداد گل های ملی ام بالاتر برود.

 

فکر می کنید به تعداد گل های علی دایی هم برسید؟
– علی دایی خیلی گل زدن و غیرممکن اســت کسی بتواند مثل او ۱۲۰ گل بزند. خیلی سخت اســت و بزرگترین مهاجمان دنیا هم نتوانسته اند به این رکورد نزدیک شوند. علی دایی و رکوردش اســتثنایی هستند. اهل موسیقی هستید و حتی در ســالن های موسیقی هم آهنگ نواختید، درست اســت؟ – من به ویولن علاقه دارم و این علاقه از بچگی همراهم بود، به همین دلیل آن را یاد گرفـــــتم و الان هم نه به صورت حرفه ایاما بلد هستم ویولن بزنم.

 

درس را هم خوب دنبال کردید و در رشته حقوق تحصیل کردید اما آن را ادامه ندادید، چرا؟
– من زمانی که هلند بودم درس می خوانم چون وقتم بیشتر بود اما وقتی به بلژیک رفـــــتم و حالا هم در انگلیس هستم، زیاد وقتی برای درس خواندن ندارم و به این دلیل که باید فوتبال را حرفه ای دنبال کنم، نمی توانم ادامه تحصیل بدهم. البته۹ هیچ وقت برای من دیر نیست و به طور قطع یک روز ادامه تحصیل خواهم داد.

 

1360377042 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

رضا قوچان نژاد و همسرش و ساره بیات

باز هم در رشته حقوق؟
– تحصیل در این رشته چیزی بوده که همیشه دوست داشتم. من فوتبال را هم دوست دارم اما فوتبال یک روزی تمام می شود و با این شرایط نباید من زندگی ام را تمام کنم. به همین دلیل عاشق یادگیری هستم و دوست دارم بعد از پایان فوتبالم دوباره ادامه تحصیل بدهم اما در خصوص آینده باید بعد از پایان فوتبال تصمیم بگیرم و هنوز تصمیمی نگرفـــــته ام.

 

1314046476 irannaz com ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

 

رضا قوچان‌نژاد نورنیا (زاده ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در مشهد) بازیکن فوتبال ایـــرانی-هلندی اســت.نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) اســت
وی هم‌چنین سابقه عضویت در تیم زیر ۱۹ ســاله‌های هلند را در کارنامه دارد. قوچان‌نژاد تک‌گل برتری تیم ملی ایـــران در برابر تیم ملی کره جنوبی را در ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ وارد دروازه کره جنوبی کرد و باعث صعود ایـــران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

 

که گل وی به تیم ملی کره‌جنوبی را مشابه گل خداداد عزیزی به اســترالیا نام برده‌شد و در بین جراید و روزنامه‌ها به حماسه‌ساز اولسان معروف گشت.او هم چنین تنها گل تیم ایـــران را در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در مقابل تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین به ثمر رساند.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته ازدواج این فوتبالیست محبوب کشورمان در هلند (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما