1297575 895 آسمان آفتابی در بیشتر مناطق کشور تا 3 روز آینده

خبرگزاری فارس: در سه روز آینده و در ساعات بعدازظهر، در جنوب سمنان، جنوب تهران، برخی نقاط قم، اصفهان،‌ البرز، قزوین و اســتان مرکزی باد شدید و گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

براساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی اســت و در این مدت در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید در برخی ساعات با گردوخاک همراه اســت.

در سه روز آینده و در ساعات بعدازظهر جنوب سمنان، جنوب تهران، برخی نقاط قم، اصفهان،‌ البرز، قزوین و مرکزی باد نسبتاً شدید و گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در ارتفاعات آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات البرز غربی و مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و شرق دریای عمان در سه روز آینده مواج اســت.

آسمان تهران روز آینده کمی ابری همراه با وزش باد و در بعدازظهر احتمال گردوخاک پیش‌بینی می‌شود که این شرایط روز یکشنبه نیز حاکم اســت؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۷ و ۲۳ درجه خواهد بود.

روز آینده اهواز با بیشینه دمای ۴۹ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز اســتان و شهرکرد با کمینه دمای ۱۰ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز اســتان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای ســال زراعی تا روز یکم تیرماه امســال ۲۰۹٫۴ میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش در ســال گذشته در این بازه زمانی ۲۳۰٫۱ میلی‌متر بود. بنابراین تا این تاریخ بارش ســال جاری ۹۱ نسبت بارش ســال گذشته اســت.

کاربران همچنین می‌توانند خبرنامه هفتگی هواشناسی کشاورزی را از اینجا مشاهده کنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته آسمان آفتابی در بیشتر مناطق کشور تا ۳ روز آینده اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما